Close

Історія створення

29 грудня 2014 року, відбулась державна реєстрація Адвокатського об’єднання “Мирославський, Чернадчук і Партнери”. Основним напрямком діяльності об’єднання стає надання повного комплексу правових послуг фізичним та юридичним особам шляхом об’єднання зусиль адвокатів та юристів зі спеціалізацією в різних галузях права.

Протягом 2015 -2016 року відбувається поступовий розвиток Адвокатського об’єднання “Мирославський, Чернадчук і Партнери” та вихід на ринок юридичних послуг не тільки Сумської області але й сусідніх областей та м. Київа. Одним з напрямків роботи АО “Мирославський, Чернадчук і Партнери” стає представництво і захист інтересів іноземців в Україні та правове супроводження і захист бізнесу.  Зважаючи на кризу банківського сектору фінансової системи України в цей час, об’єднання починає надавати послуги у сфері банківських спорів.

На початку 2017 року з метою подальшого розширення географії діяльності та спектру послуг, засновниками об’єднання прийнято рішення про зміну назви об’єднання на АО “Корпус Юріс” та проведення корпоративного ребрендингу. В цей же період прийнято рішення про розширення кола адвокатів-партнерів об’єднання та залучення наукових консультантів (кандидатів та докторів юридичних наук).

На сьогоднішній день Адвокатське об’єднання “Корпус Юріс” є об’єднанням адвокатів зі значним досвідом адвокатської та юридичної практики, які на основі поєднання досвіду, судової практики та наукових досягнень в галузі права, управління, фінансів надають якісні правові послуги суб’єктам господарювання а також фізичним особам в різних галузях права.

Адвокатське об’єднання “Сorpus Juris” об’єднує адвокатів-партнерів по всій території України, з чітким розподілом, в залежності від спеціалізації адвоката. Керівництво Адвокатським об’єднанням “Корпус Юріс” здійснює адвокат, к.ю.н., доцент Мирославський Сергій Володимирович